Domů » Finance » Česká spořitelna Servis 24 - vstup na účet & přihlášení do internetbankingu
Inzerce půjček & poradna

Nabídka půjček & finanční poradna

Česká spořitelna Servis 24 - vstup na účet & přihlášení do internetbankingu

Inzerce půjček & poradna: Česká... | Napsal: host
Komentáře (4)
Odpovědět

Jako klient České spořitelny jistě využíváte internetové bankovnictví servis24 internetbanking pro snazší ovládání běžného/sporožirového účtu přes internet. Pokud tomu tak není, doporučujeme vám se o tuto službu začít zajímat, ušetří vám nejen mnoho času, ale také peněz. Vstup na účet a přihlášení do aplikace Česká spořitelna Servis 24 internetbanking můžete provést přes výše uvedený odkaz. Pokud se bojíte o bezpečnost vašich peněz či běžného účtu, vězte, že kvalita zabezpečení je u ČS a aplikace Servis 24 na stejné či vyšší úrovni jako u konkurenčních bank. Při přihlašování do internetové aplikace přímého bankovnictví je důležité sledovat adresní řádek, kde musí být zobrazeny platné certifikáty (podbarvené zelenou barvou) a adresa musí být ve tvaru servis24.cz - vstup na osobní účet elektronické banky.

Aktuality 2018

Aktualita z července 2018: Buďte, prosím, ve svém zájmu velmi obezřetní, podvodníci se snaží vylákat z klientů České spořitelny čísla jejich platebních karet přes podvodné emaily a sms zprávy a přihlásit se tak k vašemu Servis 24 účtu! Dejte si pozor na jakékoli podezřelé zprávy z mobilního telefonu, emailu či zpráv v aplikacích WhatsApp, ale i Facebook Messenger. Pokud máte jakékoli pochybnosti, volejte zákaznickou linku: 956 777 438.

Co potřebuji znát pro přihlášení na Servis24?

Nejprve musíte mít samozřejmě aktivovanou službu přímého bankovnictví od České spořitelny. O její aktivaci musíte, alespoň doposud to tak bylo, požádat osobně na pobočce csas v místě svého bydliště. Zde vám zřídí osobní přístup do internetového bankovnictví. Pro následné přihlášení do internetbanky Servis 24 budete potřebovat klientské číslo (přijde vám poštou) a heslo (část dostanete na pobočce, druhá část vám přijde poštou z centrály). Další možností je přihlásit se klientským certifikátem. Pokud vše vyplníte správně, budete přihlášeni do vašeho internetového účtu u spořitelny a přesměrováni na hlavní účet (rozcestník). Vstup na účet vašeho internetového bankovnictví je vždy zajištěn a zabezpečen šifrovaným spojením a platnými bezpečnostními certifikáty pro rok 2015 - 2016, jejichž platnost si můžete ověřit přímo v adresním řádku vašeho prohlížeče. Pro přihlášení do aplikace Česká spořitelna Servis 24 klientským certifikátem budete muset vložit svou čipovou kartu s osobním klientským certifikátem do čtečky a stisknout tlačítko "Přihlásit". Následně se vám zobrazí přihlašovací dialog, kde vyplníte svůj PIN k čipové kartě.

Co vše vám Servis 24 umožní spravovat a měnit?

Pokud se domníváte, že internetové bankovnictví servis24 od CSAS slouží pouze k zadávání jednorázových či trvalých platebních příkazů, jste vedle. Jde jen o hlavní a původní náplň, která byla v průběhu několika let postupně doplňována o další více či méně důležité funkce. Dnes můžete kromě běžných bankovních činností jako je provádění plateb a sledování toku finančních prostředků (elektronické výpisy jsou zdarma - stačí použít domácí tiskárnu) využívat celou řadu dalších možností. Přes internetbanking České spořitelny si můžete sjednat půjčku, kontokorentní účet, platební či debetní kartu či různě druhy pojištění. Někteří z vás jistě uvítají možnost přijímat a platit firemní faktury či složenky (elektronicy pomocí aplikace e-faktura) a obsluhovat svou platební kartu, měnit limity, přístupy a aktivovat či deaktivovat 3d secure pro platby na internetu a další nastavení. Po přihlášení do aplikace servis24.cz jste pánem svého sporožirového účtu vy, konečně!

George Go & george.csas.cz - nové bankovnictví!

Česká spořitelna přichází údajně s novou tváří, kterou má představovat "George", tedy zcela nové internetové bankovnictví České spořitelny, které by mělo umět více, než běžná internetová banka Servis 24 od csas.cz. Kromě nového interaktivního a "barevného" prostředí by měla počítačová i mobilní aplikace přímého bankovnictví George Go na george.csas.cz nabízet celou řadu dalších služeb a nových funkcí, která by měla ještě více usnadnit správu vašich peněz, které máte na svém osobním bankovním účtu u České spořitelny. Aplikaci My George si můžete ihned vyzkoušet formou demoverze (https://bezpecnost.csas.cz), která je vlastně jakousi "beta verzí", která slouží především České spořitelně pro vyzkoušení a prověření nového rozhranní internetbankingu, který by měl být alternativou k zavedenému servis24 od csas. Více informací o přímém bankovnictví George od České spořitelny najdete na této stránce. Vyzkoušeli jsme za vás demoverzi George - nikoli George Sorose :) a prozatím jsou naše dojmy a zkušenosti s aplikací George poměrně rozporuplné. Úvodní stránka a plocha nám přijde paradoxně poměrně nepřehledná a málo vzdušná. Reakce bankovnictví jsou zpomalené. Nicméně pro objektivitu je třeba dodat, že George nabízí velké množství grafů, přehledů, tabulek a nadstandardních informací o pohybech na vašem účtu, spoření a transakcích.

Máte problémy s přístupem do aplikace?

Stále nevíte jak vstoupit na účet, případně se vám to z nějakého (pravděpodobně bezpečnostního) důvodu nedaří? Viníkem může být jak váš počítač (zavirovaný či příliš zpomalený) kdy čas pro připojení do aplikace prostě vyprší, případně velmi obvyklá banalita zvaná CAPS LOCK (tedy zapnutá velká písměna), klávesa Num Lock je zapnutá (numerická klávesnice), případně máte zapnutou klávesnici pro zadávání českých znaků (CS/EN). Důvodem může být také přetížení služby www.servis24.cz, nebo dokonce kompletní výpadek (údržba serveru). Pokud to není ani jedno, neváhejte a kontaktujte podporu České spořitelny na telefonním čísle 956 777 956, případně přes níže uvedené kontakty linky SERVIS 24: 

  • tuzemská pevná linka 956 777 956
  • O2 operátor: 726 111 144
  • T-Mobile: 605 661 144
  • Vodafone: 776 991 144
  • Volejte ze zahraničí: +420 956 777 956
  • Kontaktní e-mail: servis24@csas.cz 

Česká spořitelna & podvodné emaily (phishing)

Snad každý dlouholetý klient České spořitelny již slyšel o podvodných emailech a emailových zprávách, které chodí do mailboxů klientů banky a mají vzbudit dojem, že jsou odesílány přímo prostřednictvím bankovní instituce. Situace je samozřejmě naprosto opačná a pokud byste následovali odkaz v emailové zprávě, budete přesměrováni na téměř identickou webovou přihlašovací stránku (phishingová zpráva), jakou znáte ze svého vstupu na stránky internetového bankovnictví. Po zadání vašich údajů je však nevědomky předáte někomu cizímu a ten neváhá a přistupuje na váš účet s cílem vybrat všechny finanční prostředky.

 

Co tedy dělat, abyste si udrželi váš internetový účet v bezpečí?

 

Nikdy, opakuji nikdy nečtěte a rozhodně neotevírejte ani nenásledujte emailové zprávy, které vás informují o nějaké aktualitě ve vašem účtu. Cílem podvodného e-mailu je získání klientského čísla a hesla adresáta (identifikačních a autentizačních údajú). Česká spořitelna se svými klienty nikdy tímto způsobem nekomunikuje! Jak se přihlásit bezpečně a zabezpečeně? Při přihlášení do internetové banky servis24 se nazapomeňte podívat, zda je nahrán platný certifikát (zelený proužek v adresním řádku) a oficiální adresa webové stránky je http://www.servis24.cz, nikoli nějaká IP adresa či nesmyslná doména.

Tento inzerát je součástí nabídky & poptávky půjček pro město Česká republika. Pokud jde o dotaz do finanční poradny, který se týká nějakého bankovního či nebankovního produktu, případně hotovostních půjček pro město Česká..., budeme rádi pokud se zúčastníte diskuse a pomůžete ostatním ohodnotit poskytovatele půjček a investory. Můžete také připojit svou vlastní zkušenost s půjčováním peněz a vložit recenzi na půjčky v dané lokalitě. Tento příspěvek se týká tohoto tématu: Česká spořitelna Servis 24 - vstup na účet & přihlášení do internetbankingu. Spadá do kategorií: Nebankovní půjčky bez registru, Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu, Nebankovní půjčky na bydlení, Půjčky od soukromých investorů, Půjčky od soukromých osob, Půjčky bez dokladu poskytované soukromými osobami, Půjčky bez poplatku předem, Extra rychlé půjčky do hodiny, Rychlé hotovostní půjčky do 24 hodin, Půjčka na vybavení domácnosti, Hypotéky na bydlení (účelové), Americká hypotéka (neúčelová), Konsolidace půjček, Bankovní půjčky, Půjčky pro studenty, Podnikatelské půjčky, SMS půjčky přes telefon, Online půjčka bez ručitele a zástavy majetku
host's picture
up
271x hlasováno

Vstup na účet Servisu 24 je uveden výše! Co má znamenat vaše poznámka v komentářích?

host's picture
up
330x hlasováno

Příhlášení na účet je jedna velká hrůza. Je vidět, že asi nemáte co dělat, tak vymýšlíte blbosti.

host's picture
up
299x hlasováno

Hrozné,potřebuji zaplatit faktury a již 1/2 hod. se nemohu dostat na přihlášení.Toto je jisté zabezpečení, protože se k účtu nedostane ani majotel

Helper's picture
up
229x hlasováno

Nerozumím, co máte za problémy? Česká spořitelna Servis24 přihlášení na účet probíhá naprosto bez problémů. Uznávám, že dříve trpěli "porodními" bolestmi, ale teď se přihlašuji do mého účtu kdykoli bez čekání. Mohli by vylepšit uživatelský zážitek, ale jinak vše OK! Navíc, pokud neznáte adresu pro přihlášení, nahoře na této stránce máte hned několik relevantních odkazů.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Nabídka & poptávka půjček
Dovolujeme si vám nabídnout služby našeho bezplatného inzertního serveru pro nabídku a poptávku půjček v ČR. Vkládat inzeráty mohou registrovaní i neregistrovaní uživatelé a aktuální členové batpůjček, kteří nabízejí či poptávají půjčky pro různé oblasti Česka. Kromě free inzerce je zde možnost využít naší bezplatné finanční poradny a informovat se o inzerci půjček pro podnikatele či živnostníky (osvč) v čr či fyzické osoby (nepodnikatele). Prostě, pokud si potřebujete půjčit nějaké peníze a nedosáhnete na bankovní půjčku, zkuste si zde vytvořit poptávku a vyčkejte na tu nejlepší nabídku půjček od soukromých osob a investorů. Inzerce půjček - nabídka a poptávka
Nebankovní úvěry pro zaměstnance, OSVČ, důchodce, maminky na MD, studenty i pro lidi na ÚP s doložitelným příjmem. Žádné poplatky předem, možnost předčasného splacení. Více na http://yespujcka-onlineibezregistru.cz
Ověřená nebankovní půjčka bez nahlížení do bankovního registru. Půjčka je bez poplatků předem. Tento produkt má vysokou schvalitelnost a peníze můžete mít do 24 hodin. Berte na vědomí, že pokud nemáte příjem nebo nemovitost na ručení tak dostanete půjčku jen u nás a to na...
Zdravim. Muzeze mi doporucit nekoho, kdo poskytuje soukrome hotovostni pujcky v Podebradech? Potrebuji si pujcit tak 20.000,-. Dekuji!
Nejčastější inzeráty se týkají nabídky a poptávky rychlých hotovostních půjček bez registru, potvrzení o příjmu a poplatků. Ideální půjčka neexistuje a je třeba brát tyto "půjčkové" pojmy s rezervou a nadhledem.
Přímé bankovnictví v ČR

Slide up